Moderator forum – bliższa współpraca

Autor wpisu: dnia 18 kwietnia 2011 w kategorii Partnerzy biznesowi | 2 komentarze

Lato 2009 nie było zbyt owocne 😉 Właściwie to prawie nic nie robiłem w tym czasie, a to za sprawą tego, że praktycznie nie było mnie w domu. Wiadomo… lato czas wolny, wyjazdy, podróże itp. Nie chciało się zbytnio siedzieć przed komputerem, gdy za oknem skwar. Ale w tym czasie letnim coś się jednak zmieniło na plus.

Bodajże w lipcu zostałem moderatorem forum Pawła Krzyworączki forum.ebiznesy.pl. Jak do tego doszło? Ano udzielałem się systematycznie na forum – praktycznie od tego zaczynałem dzień.  Z Pawłem już wcześniej sobie pomagaliśmy, doradzaliśmy nawzajem, więc mieliśmy zaufanie do siebie. O moim moderowaniu rozmawialiśmy już wcześniej.  Ale dopiero jakoś w lipcu zostałem moderatorem. W sumie to w tym czasie Pawłowi było ciężko się ze mną skontaktować, bo akurat chyba ze 3 tygodnie mnie nie było w domu 😉 No, ale w końcu udało się 🙂 Wraz ze mną moderatorami zostali Marcin Godlewski i Kamil Lubelski.

Nowe doświadczenia

Awans na moderatora był dla mnie czymś wartościowym. Mogłem zdobywać nowe doświadczenia jako moderator,  a także mogłem zobaczyć skrypt forum (phpbb3) nieco jakby od środka. Wiadomo na początku nie było tak łatwo, bo nie zawsze wiedziałem co zrobić z danymi „delikwentami”, ale w miarę upływu czasu coraz więcej wprawy i doświadczenia zdobywałem w byciu moderatorem. No i jakby nie patrzeć awans na moderatora sprawił, że współpraca z Pawłem bardziej zawęziła się. W końcu według mnie bycie moderatorem do czegoś zobowiązuje, a ja starałem się i staram wywiązywać w miarę czasu z roli moderatora.

2 komentarze dla“Moderator forum – bliższa współpraca”

  1. A ja się zastanawiałam wieloktrotnie na czym polega wasza współpraca i dlaczego u Pawła K. tak trudno było mi doszukać się linków do Ciebie, gdzie znadywałabym takie teksty jakie pisałeś u swojego imiennika. Brawo.

    • Paweł Landzberg pisze:

      Linki do mnie można było znaleźć na forum w stopkach. Aktualnie nie siedzę już w branży ebiznesowej – a przynajmniej nie kreuję się na eksperta i nie sprzedaję wiedzy.

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *